Gizlilik Politikası

Ana Sayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Dinisohbetli.com Gizlilik Politikası

Sohbet sitelerinde gizlilik politikası esas olmaktadır. Siteye üye olan kişilerin bilgilerinin saklanması ve korunması sohbet sitelerinin başlıca görevleri arasında yer almaktadır. Üyelerin kişisel bilgilerinin korunması ve üçüncü taraf şahıslara aktarılmaması konusunda site yönetimi kesin çözümler üretmekte ve bu bilgilerin saklanması ile mükelleftir. Site yönetimi olarak bizler sizin sorun yaşamadan kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Böylece üyelerin memnun kalması adına birtakım gizlilik politikaları izlemekteyiz. Bu gizlilik politikalarına üyelerin uyması site içerisinde karışıklık olmaması adına önemli bir adım olacaktır. Site içerisinde beyan ettiğiniz bilgilerin güvende kalması ile siz üyelerin de sorunsuz bir şekilde siteyi kullanabilmenize yardımcı olacaktır.

Üye Bilgilerinin Saklanması ve Depolanması

Dinisohbetli.com üyelerinin adres, isim, telefon numaralarını gizleyerek olası problemlerden kişiyi korumaktadır. Böylece kişinin güvence altına alınması sağlanmaktadır. Üyelerin beyan etmiş oldukları tüm kişisel bilgiler site adresine kayıtlı olmaktadır. Üye dilerse bu bilgileri vermeyebilir. Kişilerin siteye kayıt olma aşamasında kullanıcı ismi ve şifre gereklidir. Üyenin girmiş olduğu şifre korunmaktadır. Kişinin kendisinin ve site içerisindeki diğer kullanıcıların güvenliği açısından şifresini paylaşmaması gereklidir. Üyenin site hesabının çalınması veya kötü kişiler tarafından ele geçirilmesi halinde kişinin yönetime bu durumu bildirmesi gereklidir. Aksi takdirde siteye giriş yapan kötü niyetli kişilerin yapmış olduğu bazı davranışlardan üye sorumlu tutulmaktadır. Böyle bir durumda kişinin hesabı süresiz olarak erişime kapatılacaktır.

Üye Girişi Problemleri

Siteye üye olan herkesten kullanıcı ismi ve şifre belirlenmesinin gerekli olduğunu belirttik. Bu şifrelerin farklı kişilerin eline geçmesi ile bazı giriş sorunları yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlara mahal vermemek adına üye olan kişinin yönetime şikayetini bildirmesi gereklidir. Çalıntı hesap bildirimi yapan kişilerin hesapları askıya alınıp üyeliği sonlandırılmaktadır. Mağdur olan üyelerin yeniden hesap açması ve bu hesabın da şifresini paylaşmaması önerilmektedir. Böylece mağdur olan kişinin site ile alakalı tüm talep ve istekleri yerine getirilmiş olacaktır. Site yönetiminde sıkı denetimler yapılmakta ve problem çıkması halinde gerekli tüm önlemler site yönetimi tarafından belirlenip gereken tüm müdahaleler yapılmaktadır.

www.DiniSohbetli.Com

Dini sohbet sitemiz içerisinde sizlere en kaliteli hizmeti bir aile ortamı içerisinde sunamktayız. Kullandığımız bu bakış açısı sayesinde kullanıcılarımız hiç bir şekilde yabancılık çekmeden sitemize alışmaktadır.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Her hakkı saklıdır WebCountries.Com İştirakıdır.