Kurallar

Ana Sayfa / Kurallar

Kurallar

Dinisohbetli.com Site Kuralları

Dinisohbetli.com sohbet sitesi kullanıcılarına pek çok imkan sağlayan sohbet sitelerinden biridir. Bu sohbet sitesine üye olan kişilerin toplum düzenini bozacak hareketlerde bulunmaması veya bir başka üyeyi rahatsız etmek gibi durumların ortaya çıkmaması adına bazı önlemler alınmıştır. Siteyi kullanmak için üyelik alan kullanıcıların uymaları gereken bazı kurallar mevcuttur. Bu kuralların göz ardı edilmesi ve kuralların dışında davranılması halinde kişilerin üyeliklerinin sonlandırılması kararı alınmıştır. Böylece siteye giriş yapan ve üyelik alan herkes eşit şartlar altında muamele görerek site içerisinde karmaşıklığın ortaya çıkması engellenmiş olacaktır.

Dinisohbetli.com Kurallar

Sitede üyeliği bulunan kişiler eşit haklara sahiptir. Site içerisinde oluşabilecek herhangi bir sorunda site yönetiminin bilgisi olması, önlem alma açısından önemli bir adım olacaktır. Üyelerin birbirleri ile iletişim kurarken saygı ve sevgi çerçevesinde yorumlar yapması gerekmektedir. Kişilerin haklarına saldıran, küçük düşürücü eylemlerde bulunan veya hakaret içeren tarzda konuşmalar yapan kişiler toplum huzurunu bozmek ve kişisel alana saldırı yapma suçu işlemiş sayılmaktadır. Bu kişiler ivedi bir şekilde siteden uzaklaştırılacağı gibi karşı tarafın şikayetçi olması halinde haklarında yasal işlem başlatma hakkına da sahip olunabilecektir. Toplum içerisinde ırkçılık yapan veya kişilerin kökenlerine yönelik kötü söylemlerde bulunan kişiler de süresiz olarak sohbet sitesinden uzaklaştırılmaktadır. Çocuk istismarı veya pedofili gibi ağır suç işleyen kişiler hakkında gerekli belgeler sunularak haklarında yasal işlem yapılacaktır. Site içerisinde kendinize veya başkalarına ait firmaların, şirketlerin reklamlarının yapılması yasaktır. Kişinin böyle bir durumla karşı karşıya gelmesi halinde yönetime bilgi vermesi gerekmektedir. Aksi halde izinsiz satış yapmak veya reklam yapmak gibi durumlar nedeniyle üyeliklerinin sonlandırılması kararı alınacaktır. Siteye üye olmuş kişileri tehdit etmek ve zorbalık yapmak yasaktır. Bu gibi durumla karşılaşmış üyeler hızlı bir şekilde şikayet sayfası oluşturarak bu kişinin site içerisinde barınmasına engel olmalıdır. Site içerisinde siyasi konuşmalar yapmak ve bu konuşmalarda hakaretler kullanmak yasaktır. Üyelerin diğer üyelere saygı göstermesi site içerisinde huzursuzluk yaratacak olayların ortaya çıkmasına engel olmaktadır. Bu nedenle her üyenin bu kurallara uyması zorunludur.

www.DiniSohbetli.Com

Dini sohbet sitemiz içerisinde sizlere en kaliteli hizmeti bir aile ortamı içerisinde sunamktayız. Kullandığımız bu bakış açısı sayesinde kullanıcılarımız hiç bir şekilde yabancılık çekmeden sitemize alışmaktadır.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Her hakkı saklıdır WebCountries.Com İştirakıdır.